Moduliai

Mes siūlome jums įsirengti saulės elektrinę su lietuviškais saulės moduliais. Ir ne bet kokiais lietuviškais, bet su vienas ilgiausių garantijų turinčiais saulės moduliais. Saulės elektrinė gali būti įrengta ant šlaitinio arba plokščio stogo, vietoje stogo dangos arba pastatyta ant žemės. 

Saulės elektrinė suteikia jums galimybę gauti bent 80 proc. mažesnes sąskaitas už elektrą. Jeigu tik pradedate galvoti apie saulės elektrinę ir tai yra viena pirmųjų jūsų pažinčių su saulės energetika, tai labai neskubėkite – svarbu nesusigundyti didesne, negu jums reikia, elektrinės galia.  Kitaip sutaupyti tiek nepavyks.

Jeigu pasirinksite silpnesnę saulės elektrinę, ji atsipirks greičiau, bet dalį elektros teks pirkti iš ESO rinkos kainomis.

Saulės elektrines siūlome tik su mūsų gaminamais saulės moduliais, šveicariškais, vokiškais, itališkais inverteriais, vokiška tvirtinimo sistema ir amerikietiškais optimizatoriais. Atliekame projektavimo darbus ir praktiškai sutvarkom visus dokumentus su ESO, Ignitis, VEI ir APVA. Jums beliks tik pasirašyti.

Kai sutvarkome visus formalumus, įrengiame elektrinę bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Solid PRO PREMIUM modulis

GARANTIJA 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Bent jau mes nežinome ar įmanoma ką nors geresnio gauti šiandien Lietuvoje. Nebent mūsų dvipusiai moduliai BIFACIAL. Jie turi 90 proc. efektyvumo garantiją po 30 metų. Tik šie moduliai labiau tinka plokštiems horizontaliems stogams.

Monokristaliniai moduliai (juodi) Solid PRO – 310 W galingumo (efektyvumas – 18,11 proc.). Išmatavimai (mm) 1670 x 992 x 7,1; SVORIS 27 kg, fotoelementų skaičius 6 x 10, priekis iš 3 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė – 3 mm grūdinto stiklo. Rėmo nėra (nors yra galimybė ir su rėmu). Maksimalios vėjo/ sniego apkrovos 2400 Pa/ 8000 Pa, kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 67, ventiliuota. Degumo klasė A.

Saulės modulis Standard

20 metų garantiją, 80 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Galimi monokristaliniai (juodi) – 325 W galingumo moduliai (efektyvumas – 18,11 proc.) ir polikristaliniai (mėlyni) – 270-280 W galingumo moduliai (efektyvumas – 16,30 proc.).  Išmatavimai (mm) 1640 x 992 x 35, masė 19 kg, priekis 3,2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, o rėmas – iš aliuminio. Maksimalios vėjo/ sniego apkrovos 2400 Pa / 5400 Pa. Kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 65 ventiliuota. Degumo klasė C.

 

O tai kuo realiai skiriasi STANDARD modulis nuo SOLID PRO? 

Visų pirma – kaina. Saulės elektrinė su Premium moduliais – apie 15-20 proc. brangesnė. Kodėl? Visų pirma – brangesnės medžiagos, leidžiančios užtikrinti neįtikėtiną 30 metų garantiją. Bet tuo pačiu Premium moduliai veikia ilgiau, daugiau ir elektros pagamins.

Pavyzdys. 10 kW galios saulės elektrinės su skirtingų tipo moduliais modulių garantinių laikotarpiu gamina žymiai daugiau elektros.

SolarEdge

Keitikliai (Inverteriai)

SOLAREDGE Pirmaujantys pasaulyje energetikos ir automatikos technologijų įmonė, siūlo platų spektrą keitiklių nuo vienfazių, trifazių eilių (strings) keitiklių iki megavatinių (megawatt-sized) centrinių keitiklių, Integruotos elektrinių automobilių krovimo stotelės inverteriuose.

Previous
Next

— Kokybiškas, patikimas ir efektyvus įrenginys saulės elektrinei – suteikiama garantija iki 7-erių metų!
— Paprastas valdymas ir sistemos stebėjimas programinėje įrangoje!
— Saugus veikimas – viduje integruotos visos reikalingos apsaugos!
— Galimybė montuoti su papildomu SmartMeter – dar tikslesniam pagaminamos elektros energijos kiekio monitoringui!
— Fronius saulės inverteris skirtas dvipusės apskaitos sistemoms!
Pagrindiniai Fronius saulės inverteris privalumai –
— Galimybė pasirinkti inverterio galią nuo 3 kW iki 20 kW;
— Trijų fazių inverteris – atitinka visus keliamus elektros tinklų prijungimo reikalavimus;
—  Standartinė interneto sąsaja per WLAN ar “Ethernet” – dar lengvesnis ir aiškesnis inverterio darbo monitoringas;
— Dėl integruotos interneto sąsajos Fronius inverteriai laikomi vieni labiausiai ištobulintų komunikacijos srityje;
— MPPT kroviklio įėjimo įtampos diapazonas leidžia prijungti itin didelio diapazono saulės modulių skaičių – puikus sprendimas norint pirmiausia išbandyti inverterio ir pačios saulės elektrinės veikimą, o tik vėliau didinti iki reikiamos galios;
— Apsaugos klasė IP65 – pilnai apsaugotas nuo dulkių ir gali atlaikyti žemo slėgio vandens sroves iš visų pusių;
— Ypač paprastas montavimas;
— Nakties elektros energijos sąnaudos ypač mažos – mažiau nei 1 W;
— Integruotos apsaugos nuo reversinio poliariškumo, integruotas DC pusės jungiklis bei integruota viršįtampių apsauga (galimybė jos ir nekomplektuoti).

huawei-logo
Previous
Next

Įtampos keitikliai Huawei yra puikus sprendimas jūsų saulės elektrinei. Tai patikimos įmonės gaminys, pripažintas visame pasaulyje. Už papildomą mokestį ,garantinį laikotarpį galima pratęsti iki 20 metų!

Įrenginiai naudojami ne tik daugelyje Europos, bet ir daugelyje Lietuvos saulės elektrinių. Tai patikimi kompanijos gaminiai. Huawei yra pripažinta įtampos keitiklių gamintoja pasaulyje ir šioje srityje dirba jau per 20 metų.
Įtampos keitikliai pasižymi dideliu efektyvumu, moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Juos įsidiegus jūs galėsite pamiršti apie visus su elektra susijusius rūpesčius.

Susisiekite dabar ir sužinokite daugiau 

Išmaniosios inverterių programėlės leis stebėti energijos suvartojimą ir gamybą Jūsų telefone:

Parsisiųskite programėlę:

Scroll to Top

Gaukite pasiūlymą šiandien

Užpildykite trumpą formą ir gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą šiandien

Gaukite pasiūlymą šiandien

Užpildykite trumpą formą ir gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą šiandien