Slapukų politika

Informuojame, kad šioje www.esun.lt interneto svetainėje yra naudojami slapukai(angl. “Cookies)”. Toliau pateikiame susipažinimui Mūsų slapukų politiką. Jums nesutikus su šia politika prašome šia interneto svetaine nesinaudoti.

Slapukų politikos tikslas

Slapukų politika yra sukurta užtikrinti www.esun.lt interneto svetainės naudotojo privatumui.
Slapukų politikoje Jums yra paaiškinama kaip slapukai ir kitos stebėjimo technologijos yra panaudojamos Mūsų interneto svetainėje.
UAB “Energija plius” užtikrina Jūsų teises į teisėtą Jūsų duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Apie slapukus

Slapukas yra maža byla, kurią išsiunčia interneto svetainė ir kurią Jūsų kompiuteryje saugo Jūsų naršyklė kol Jūs naršote. Jame yra duomenys, kurie yra būdingi konkrečiam interneto svetainės lankytojui ir pačiai svetainei. Jis padeda svetainei Jus atpažinti ir palengvinti naudojimąsi svetaine, pavyzdžiui prisimena Jūsų nustatymus, parinktis, tendencijas, apibendrina interneto svetainės statistiką ir pan. Slapukai grėsmės Jūsų kompiuteriui nekelia. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org (turinys anglų kalba).

Sutikimas dėl slapukų naudojimo

Prieš pradedant naudotis mūsų interneto svetaine, turite suteikti www.esun.lt sutikimą panaudoti slapukus. Todėl, UAB „Energija plius“ interneto svetainėje atveriamas iššokantis langas, kuriame esate informuojami apie slapukų panaudojimą ir kuriame prašoma Jūsų sutikimo. Jeigu nesutiksite, kad slapukai būtų naudojami, bet tęsite interneto svetainės naudojimą, tai bus laikoma Jūsų sutikimu naudoti slapukus.

Kokius slapukus naudojame:

Google reklamos slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.
Facebook slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą ir statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Slapukų naudojimas

Slapukai leidžia Jums geriau valdyti interneto svetainę, o UAB „Energija plius“ pritaikyti interneto svetainę ir jos turinį Jūsų individualiems poreikiams.
UAB „Energija plius“ turi teisę rinkti statistinius duomenis apie Jūsų elgesį naudodama interneto svetainėje bet kokį slapuką, siekdama patobulinti paprastas naudoti paslaugas, analizuoti tendencijas, polinkius ir palengvinti interneto svetainės naudojimą. Jie taip pat leidžia UAB „Energija plius“ apsaugoti Jus, užkirsti kelią apgaulingai veiklai, stebėti duomenų srautą, reguliuoti reklamų ir akcijų turinį, ir t.t.
Slapukai, kuriuos UAB „Energija plius“ naudoja interneto svetainėse nekaupia duomenų iš kurių galima būtų tiesiogiai Jus atpažinti. Taip pat ir surinkti duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kurie yra nurodyti UAB „Energija plius“ privatumo politikoje.

Automatinis informacijos rinkimas

Tam tikri Jūsų duomenys, kurie yra gaunami interneto svetainėje yra renkami automatiškai. Tai yra daroma siekiant geriau analizuoti bendras tendencijas ir tvarkyti www.esun.lt interneto svetaines paslaugas.

Asmeninės informacijos gavimas

UAB „Energija plius“ nenaudoja slapukų tam, kad surinktų asmeninę informaciją apie Jus. Vis dėlto, kai kurie apdorojami duomenys gali būti laikomi asmeniniais duomenimis. UAB „Energija plius“ taip pat nerenka Jūsų asmeninių duomenų apie Jūsų elgseną internete bėgant laikui bei trečiųjų šalių interneto svetainėse ar naudojantis internetinėmis paslaugomis.

Vis dėlto, UAB „Energija plius“ gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis reklamos rodymui kitose svetainėse.

Slapukų naudojimo ribojimas

Jūs turite galimybę sukonfigūruoti savo interneto naršyklės nustatymuose slapukų naudojimo teises (pavyzdžiui, juos užblokuoti, valdyti ar pašalinti), tokiu atveju kai kurios interneto svetainės funkcijos gali tinkamai neveikti ir / ar būti nepasiekiamos.

Slapukų Politikos galiojimas

UAB „Energija plius“ pasilieka teisę keisti Slapukų politiką bet kuriuo metu pranešant apie tai savo interneto svetainėje. Reguliarus interneto svetainės turinio, kuris yra susijęs su Slapukų politikos pakeitimais, peržiūrėjimas yra jūsų atsakomybė.

Scroll to Top

Gaukite pasiūlymą šiandien

Užpildykite trumpą formą ir gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą šiandien

Gaukite pasiūlymą šiandien

Užpildykite trumpą formą ir gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą šiandien